Regulamin promocji

REGULAMIN PROMOCJI „Pastelowe Love” ORGANIZOWANEJ PRZEZ
RED RUBIN SP. Z O.O. , z dnia 27.08.2020r.

 1. Organizatorem promocji „Pastelowe love” (zwanej dalej “Promocją”) jest Red Rubin Sp. z o. o. (właściciel marki Minty dot), z siedzibą przy al. Jana Pawła II 82 lok.039, 00-175 Warszawa (zwana dalej „Organizatorem”).
 2. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa warunki Promocji, w ramach której Klient dokonujący zakupu produktów marki Minty dot o łącznej wartości równiej lub wyższej kwocie 300 zł (wartość zakupów brutto), otrzyma bransoletkę z żywicy w prezencie, z zastrzeżeniem warunków sprzedaży opisanych w punkcie 9.
 3. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem Promocji, tj. udzielaniem informacji na temat Promocji oraz rozpatrywaniem reklamacji sprawują pracownicy Organizatora.
 4. Promocja obowiązuje: od 27.08.2020r. do 13.09.2020 r.
 5. Z Promocji można skorzystać w sklepie internetowym działającym pod adresem www.mintydot.pl („Sklep internetowy”) oraz w salonach RED RUBIN („Salony). Lista Salonów dostępna jest na stronie internetowej: www.mintydot.pl.
 6. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, będących konsumentami w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego , posiadające pełną zdolności do czynności prawnych, które zaakceptowały niniejszy Regulamin (dalej: „Przyjmujący promocję”).
 7. Przyjmujący promocję, spełniający warunki, o których mowa w pkt. 8 otrzyma bransoletkę z żywicy w jednym z 5 kolorów objętych promocją. Kolory są wybierane losowo przez pracownika Organizatora promocji.
 8. W przypadku zamówień w sklepie internetowym na mintydot.pl, produkt promocyjny zostanie wysłany wraz z zamówieniem, nie będzie on widoczny w koszyku podczas dokonywania transakcji na www.mintydot.pl.
 9. Przyjmujący promocję otrzyma rabat do paragonu w wysokości 1zł za jeden z zakupionych produktów, jednocześnie zostanie doliczona do paragonu kwota 1 zł za produkt objęty promocją (bransoletka z żywicy).
 10. W przypadku zwrotów zakupionych produktów Przyjmujący promocję obowiązuje się do zwrócenia wszystkich produktów, łącznie z produktem promocyjnym.
 11. Produkt objęty promocją (bransoletka z żywicy) nie podlega wymianie.
 12. Przyjęcie promocji jest równoznaczne z akceptacją niniejszych warunków skorzystania z Promocji.
 13. Promocja łączy się z innymi akcjami rabatowymi na produkty marki Minty dot.
 14. Warunki skorzystania z Promocji dostępne są na stronie internetowej: www.mintydot.pl
 15. Warunki skorzystania z Promocji nie naruszają ani nie ograniczają praw klientów z tytułu rękojmi.
 16. W kwestiach nieuregulowanych mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych.
 17. Wszelkie reklamacje dotyczące powyższej Promocje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.
 18. Warunki skorzystania z Oferty obowiązują od dnia 27.08.2020r. do 13.09.2020r.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony www.mintydot.pl
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na oficjalnej stronie Organizatora: www.mintydot.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl