Kilka naszyjników, jak je sprytnie łączyć?
Kilka naszyjników. Jak je sprytnie łączyć?

Trendy w modzie zmieniają się szybko, ale niektóre utrzymują się wiele sezonów. Filozofia slow fashion i quiet luxury definiują dziś dobry styl. Wpisuje się w to pomysł zestawiania ze sobą kilku delikatnych naszyjników w jednej stylizacji. Należy jednak zwrócić uwagę, aby zakładane naszyjniki były wykonane ze szlachetnych materiałów jak złoto, srebro. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów jak je dobrać, aby dopełnić swoją stylizację będąc w tym trendzie.

Zwróć uwagę na:


Długość
Wybierz naszyjniki różnej długości, dzięki temu stworzysz warstwową strukturę wizerunku. Choker jest przykładem idealnej bazy do tworzenia fajnego zestawienia naszyjników. Dłuższe łańcuszki dodają głębi całej stylizacji.


Cel
Zastanów się jaki cel chcesz osiągnąć. W zależności na jaką okazję szykujesz swoją stylizację możesz bawić się kontarstami albo tonować końcowy efekt. Dobierz naszyjniki tak, żeby podkreślały Twoją osobowość.


Złoty środek
Jeśli nosisz kilka łańcuszków zwróć uwagę na ilość pozostałych dodatków. Połącz ze sobą dwa do pięciu naszyjników, aby całość tworzyła efektowną ale nie przytłaczającą stylizację. Najlepiej sprawdzą się te o minimalistycznym designie zestawione razem.


W całej stylizacji najważniejsza jesteś Ty, a naszyjniki mają podkreślić Twoje piękno i osobowość oraz sprawić by Twoja stylizacja była jedyna w swoim rodzaju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl