Czyszczenie biżuterii Minty Dot

Wysyłka w: 1 dni
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Usługa czyszczenia biżuterii Minty Dot to usługa dostępna dla naszych Klientów oraz polegająca na profesjonalnym oczyszczeniu biżuterii od Minty Dot z zanieczyszczeń powstałych w wyniku jej noszenia. Czyszczenie biżuterii przeprowadzane jest w sposób bezpieczny dla materiałów biżuteryjnych, co pozwala na usunięcie z nich zabrudzeń, osadów i utraty blasku.
W sklepie Minty Dot oferujemy usługę czyszczenia biżuterii dla wszystkich rodzajów biżuterii zakupionych w sklepie Minty Dot, w tym dla pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz innych ozdób. Czyszczenie biżuterii przeprowadzane jest przez naszych specjalistów z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi oraz środków czyszczących.
 • Przy zakupie Usługi w uwagach do zamówienia podaj dane do wysyłki biżuterii (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i adres, na który ma być odesłana biżuteria).
 • Zabezpiecz biżuterię przed wysłaniem. Najlepiej umieść ją w pudełku lub kopercie z odpowiednią ilością materiału amortyzującego, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.
 • Wyślij paczkę na adres:
  Minty Dot Poland Sp. Z o.o.
  ul. Wiertnicza 142
  02-952 Warszawa
 • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z Minty Dot w celu uzyskania dalszych informacji i pomocy.
Warunki wykonania usługi czyszczenia biżuterii Minty Dot:
 1. Usługa dotyczy tylko biżuterii zakupionej w sklepie Minty Dot.
 2. Przed rozpoczęciem czyszczenia, personel Minty Dot dokładnie sprawdzi biżuterię pod kątem ewentualnych uszkodzeń lub innych problemów, które mogłyby utrudnić bądź uniemożliwić proces czyszczenia.
 3. Wskazana cena za usługę dotyczy 1 sztuki biżuterii (tj. np. jeden pierścionek, jeden naszyjnik, jedna para kolczyków). W przypadku potrzeby wykonania czyszczenia dla większej ilości sztuk biżuterii należy zakupić odpowiednią ilość usług;
 4. Czas realizacji usługi wynosi do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki z biżuterią do czyszczenia.
 5. Przesyłka z biżuterią powinna być odpowiednio zabezpieczona, tak aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.
 6. Minty Dot nie odpowiada za szkody wynikłe w trakcie transportu biżuterii.
 7. Minty Dot nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia biżuterii wynikłe z niewłaściwego użytkowania lub dalszej konserwacji po wykonaniu usługi.
 8. Minty Dot zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi czyszczenia, jeśli biżuteria nie spełnia wymogów określonych w niniejszych Warunkach, jest w złym stanie technicznym lub nie spełnia warunków wymaganych do wykonania usługi. W takim przypadku Klient zostanie powiadomiony o przyczynie odmowy i zapytany o dalsze działania.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl