Wesołych Świąt z Minty dot
Wesołych Świąt z Minty dot

W magiczny dzień Bożego Narodzenia chcemy serdecznie podziękować za Wasze zaufanie i owocną współpracę w minionym roku. To dla nas czas refleksji i wdzięczności za wspólne chwile, tworzenie niezwykłych jubilerskich dzieł oraz Wasze zaangażowanie, które czyni Minty dot wyjątkowym miejscem.

W tę wyjątkową okazję życzymy Wam radości rozświetlającej serca, spokoju wśród najbliższych oraz spełnienia marzeń. Niech Boże Narodzenie przyniesie Wam nie tylko magię, lecz chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku, byście mogli cieszyć się bliskością najważniejszych osób.

Niech biżuteria Minty dot, której jesteście częścią, dodatkowo podkreśli Wasza wyjątkowość i sprawi, że każdy moment świąteczny stare się jeszcze bardziej niezapomniany. Pierścionki, naszyjniki i bransoletki dodadzą blasku Waszym stylizacjom, przypominając o pięknie chwil spędzonych razem i wyjątkowej więzi, która zbudowaliśmy przez ten czas.

Wierzymy, że pod choinką czekają na Was nie tylko przedmioty, ale także chwile zaskoczenia, uścisk bliskich i śmiech, który rozbrzmiewa podczas tych wyjątkowych dni. Niech każdy prezent zainspiruje Was do odkrywania nowych przygód i tworzenia wspomnień, które będą cennym skarbem w sercu.

Dziękujemy za wspólnie przeżyty rok i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych, pełnych twórczych projektów i emocji.


Z serdecznymi życzeniami,
Zespół Minty dot

 

*Zamównienia złożone w dniach 27-29 grudnia 2023 zostaną zrealizowane i wysłane 2 stycznia 2024. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Cieszymy się, że możemy kontynuować nasza przygodę z Wami po Nowym Roku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl