Melodia dobroci: polskie rzemiosło dla WOŚP
Melodia dobroci: polskie rzemiosło dla WOŚP

Z ogromnym entuzjazmem pragniemy podzielić się niezwykłą i serdeczną wiadomością-nasza firma Minty dot została wybrana z dumą i zaszczytem na producenta kolekcji biżuterii dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wyjątkowe wyróżnienie napawa nas nie tylko dumą, ale także głębokim poczuciem wdzięczności za zaufanie, jakie w nas pokładają.

Kolczyki Trąbki wykonane są ze srebra, próby 925, co potwierdza ich nie tylko estetyczną wartość, lecz także wysoką jakość surowca. Każdy detal, każda trąbka, to rezultat precyzyjnej pracy polskich rzemieślników, których kunszt i pasja wkomponowane są w każdy element biżuterii.

Dziękujemy Fundacji WOŚP za ogromne zaufanie, jakim nas obdarzaliście. To dla nas nie tylko zaszczyt, ale i zobowiązanie do tworzenia czegoś wyjątkowego, co przyczyni się do dobroczynnych celów tego wielkiego przedsięwzięcia społecznego. Zachęcamy Was do wspierania Fundacji poprzez zakupy w SIEMASHOP, gdzie znajdziecie nie tylko nasze wyjątkowe Trąbki od Minty dot, ale także szereg innych atrakcyjnych gadżetów. Każdy zakup do bezpośredni wkład w pomoc chorym na choroby płuc.

Pragniemy, aby nasze biżuteria nie tylko zachwycała swoją urodą, ale także przyczyniła się do stworzenia pięknego dźwięku pomocy i solidarności. Dołączcie do nas, aby razem tworzyć melodię dobra, pomagając tym, którzy potrzebują wsparcia w walce z chorobami płuc. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy sprawić, że te dobre nuty rozbrzmiewają jeszcze głośniej i dotrą do serc wielu potrzebujących.

32. Finał WOŚP skupia się na zbieraniu funduszy na nowoczesny sprzęt do leczenia chorób płuc. Finał odbędzie się 28 stycznia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl