JAKIE KOLCZYKI WYBRAĆ DLA KWADRATOWEJ TWARZY?
JAKIE KOLCZYKI WYBRAĆ DLA KWADRATOWEJ TWARZY?

Każda twarz jest unikalnie piękna, a kolczyki mogą podkreślić nasze indywidualne cechy oraz atuty. Jednym z najważniejszych aspektów wyboru biżuterii jest dopasowanie jej do kształtu twarzy. W tym wpisie opowiemy, jakie kolczyki są najlepsze dla osób o kwadratowym kształcie twarzy. Jeśli masz ten kształt twarzy i chcesz dowiedzieć się, jak podkreślić swoje atuty, to zapraszamy do dalszej lektury! 😀

 

Jeśli Twoja twarz ma kształt kwadratowy, warto wybrać biżuterię, która podkreśli jej naturalne piękno i zrównoważy proporcje twarzy.

Oto kilka wskazówek, jakie kolczyki najlepiej wybrać:

  1. Długie i wiszące kolczyki są doskonałym wyborem dla osób o kwadratowej twarzy. Ich pionowe linie pomogą złagodzić ostre kontury twarzy i nadać jej bardziej subtelny wygląd. Wypróbuj kolczyki z cienkimi, delikatnymi łańcuszkami, zwisającymi perełkami lub kryształkami. Na przykład: tutaj, tutaj.

  2. Okrągłe kolczyki są doskonałym rozwiązaniem dla osób o kwadratowej twarzy. Ich zaokrąglone kształty pomogą złagodzić twarde rysy i nadać twarzy bardziej miękką oprawę. Wybierz kolczyki w postaci małych kółek lub okrągłych kształtów ozdobionych kamieniami. Na przykład: tutaj, tutaj.

  3. Jeśli lubisz bardziej odważne i nowoczesne wzory, wiszące kolczyki z geometrycznymi kształtami będą idealnym wyborem. Unikaj jednak mocno kanciastych kształtów! Na przykład: tutaj, tutaj.

  4. Kolczyki w kształcie łezki to następna świetna opcja! Ich zwężający się kształt optycznie wydłuży twarz i zmiękczy jej kontury. Na przykład: tutaj.

    Wybierając kolczyki dla kwadratowej twarzy, ważne jest złagodzenie ostrości i podkreślenie atutów. Długie i wiszące kolczyki, okrągłe kolczyki, kolczyki wiszące z geometrycznymi kształtami oraz kolczyki w kształcie łezki są doskonałymi wyborami!! Pamiętaj, że biżuteria powinna przede wszystkim podobać się Tobie, a przy okazji podkreślać Twoje atuty i charakter! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl