Dzień Ziemi!
Dzień Ziemi!

Dzień Ziemi to święto, które obchodzimy co roku 22 kwietnia, już od 53 lat!

Jest to czas, w którym skupiamy się na ochronie naszej planety i podejmujemy działania mające na celu poprawę jej stanu. 🌍

Kolekcja biżuterii o nazwie "4 Żywioły" to kreacja od Minty Dot, do stworzenia której inspiracją była właśnie NATURA! 🌳 (Sprawdź tutaj!) Każdy element biżuterii symbolizuje jeden z żywiołów: ziemię, wodę, powietrze i ogień. Wykonana z najwyższej jakości surowców pochodzenia naturalnego takich jak złoto, srebro, kolekcja "4 Żywioły" jest nie tylko piękna, ale również ekologiczna! Minty Dot przykłada bowiem wielką wagę do tego, aby jej produkty były przyjazne dla środowiska.


Ciekawostka od nas:
Pierwsze obchody tego święta miały miejsce już w 1970 roku. Zostało ono zaproponowane przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który chciał zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska i zachęcić ludzi do dbałości o planetę. Pomysł Nelsona spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i poparciem, a w pierwszych obchodach Dnia Ziemi wzięło udział ponad 20 milionów Amerykanów. Od tamtego czasu święto to obchodzone jest co roku w wielu krajach na całym świecie, a jego celem jest zwrócenie uwagi na zagrożenia dla środowiska oraz promowanie działań na rzecz ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową kolekcją, oraz do wspólnego celebrowania Święta Ziemi! ❤

Sprawdź naszą ofertę -> tutaj!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl